Domů
Artego
E-shop
Salony Artego
Kde koupit
Spolupráce
Blog
Další

Jan Holouš

Kdy a za jakých okolností jste se poprvé setkal se značkou Artégo a čím vás zaujala? Byla to láska na první pohled?

Upřímně musím přiznat, že to rozhodně láska na první pohled nebyla!:) Už zase několikátá obchodní zástupkyně s nějakou neznámou kosmetikou ve dveřích ? Děkuji nechceme!! Takže nebýt šikovné obchodní zástupkyně, která mě přemluvila k účasti na školení, nikdy bych s Artégem pracovat nezačal.

Nakonec jsem pár barev vyzkoušel a byl jsem velmi příjemně překvapen.

Tedy nejen já, především mé zákaznice, a v tu chvíli šly veškeré předsudky stranou. Za deset let praxe jsem pracoval s několika konkurenčními značkami, ale Artégo mým potřebám už několikátý rok vyhovuje nejvíce.

Jaké jsou vaše nejoblíbenější výrobky a jaké jsou pro vás stěžejní výhody značky?

Rozhodně barvicí systém. Pracovat s barvami Artégo je pro kadeřníka radost. Stálost a sytost odstínů si nemohu vynachválit. Velmi pozitivní a dlouhodobá zpětná vazba od mých klientek mluví za vše. Věřte, že při správně zvoleném odstínu budete s výsledkem vždy spokojeni.

Jaké jsou vaše „tajné tipy“ pro kadeřníky, kteří ještě Artégo neznají?

Tip na práci ….

nemohu nezmínit náš nejoblíbenější přeliv Level 11, který používáme při vytváření studených blond odstínů. Použití je skvělé jak na tónování zesvětlených nažloutlých pramínků, tak i na příjemné zakrytí odrostlých blond vlasů nebo tónování celých délek.

Tip na prodej….

mojí voňavou jedničkou je rozhodně lak Hot shot ! Tento skvělý lak se prodává zcela sám, nejen díky skvělé sladké vůni, která vždy většinu klientek hned zaujme, ale i kvůli příjemné fixaci. Lak je možné použít na jakýkoliv typ vlasů i na jakýkoliv typ stylingu a účesu.

Další informace, náměty a tipy najdete na Jan Holouš HAIRDESIGN

artegohair.eu © 2024