Domů
Artego
E-shop
Salony Artego
Kde koupit
Spolupráce
Blog
Další

Artego

Značka italských profesionálních kadeřnických produktů

Kosmetická značka Artègo vznikla v roce 2000 v italském hlavním městě. Tým pracovníků byl vytvořen ze špičkových odborníků a specialistů z oblasti kosmetického průmyslu.

Stěžejním cílem bylo vyhovět základním, ale důležitým potřebám kadeřnických salonů, a s pomocí produktů vlasové kosmetiky přispěl k jejich rozvoji a spokojenosti zákazníků.

Hlavní jsou pro nás zákazníci

Proto se značka ARTEGO stala za posledních dvacet let významnou značkou v oblasti vlasové kosmetiky, kadeřnictví a barvení vlasů.

Značku ARTEGO najdete všude v Evropě

Produkty ARTEGO jsou tvořeny s vášní a odhodláním nabídnout zákazníkům víc.
Kosmetika Artego kombinuje jemnost, výraznost a stálost barev, svěží vůní, a v neposlední řadě výrazné zastoupení složek přírodního původu.

I to je jeden z důvodů, proč si kadeřníci v České i Slovenské republice vlasovou kosmetiku ARTEGO oblíbili.

Vášeň. Kreativita. Jedinečnost, to je Artago

Všechno, co děláme, je inspirováno našimi klienty. Jejich spokojenost a potřeby jsou to, co se snažíme naplňovat každý den. Vlasová kosmetika Artego je vyráběna lidmi, kteří skutečně milují to, co dělají, a nebojí se objevovat nové cesty, modernější postupy.

Artego. Dokonalý a spolehlivý partner pro vás

Italská vlasová kosmetika Artego je partnerem kadeřníků po celém světě. Mohou jí věřit, spolehnout se na ni ve všem, co dělají a v čem se zdokonalují každý den.
S námi se budete vždy cítit jako profesionál. Jako součást úspěšného týmu, který vám poskytne přístup k unikátnímu poradenství, praktickému vzdělávání, marketingu vašeho salonu – kvalitním produktům a službám určeným výhradně pro kadeřníky.

Artego. Náskok před konkurencí

Artego je přidanou hodnotou, kterou hledáte. Nejvyšší kvalita pro vaši práci za rozumnou cenu. Jen s Artego budete mít vždy absolutní kontrolu nad konečným výsledkem a kvalitou.

Skvělý pocit a uspokojení z výsledku své práce

Artego vás dostane svou komplexností, moderním designem, inovativními technologiemi a jednoduchou skladbou sortimentu.
Jedinečná kombinace jemnosti a spolehlivosti výsledku, svěžest a bohatost barev. Spojení něžnosti, lahodnosti a expresivních barev. Unášející svěží vůně. Léčivé účinky ovocných extraktů …

Přesvědčte se sami…

artegohair.eu © 2024