Domů
Artego
E-shop
Salony Artego
Kde koupit
Spolupráce
Blog
Další

Pavel H

Jak a kdy proběhlo první setkání s našimi produkty?

S ARTÉGO jsem se setkal poprvé před pěti lety.

Stal jsem se jeho prvním prodejcem a technologem v ČR. V prvním okamžiku mě lákala hlavně exkluzivita, kterou mi tato spolupráce nabízela.

Už dříve jsem ale pracoval jako technolog pro jednu známou značku a měl jsem náročnou klientelu, takže jsem určitě nehledal u Artega prvotní úsporu nákladů nebo něco podobného. Měl jsem zpočátku trochu obavy, ale ty se rychle rozptýlily, jak jsem postupně získával zkušenosti.

Naprosto mě dostala a přesvědčila kvalita výrobků, u barev hlavně skvělé výsledky probarvení i jeho dlouhodobý efekt.

Vaše nejoblíbenější produkty, barvy….?

ARTÉGO má výtečný barvící systém. Barvy It´s Color mají vysoký obsah pigmentů, dlouho drží ve vlasech, skvěle kryjí šediny – výhodou je také objem barev 150 ml, to všechno vzhledem ke kvalitě produktu za skvělou cenu.

Jsem nadšený také semipermanentním gelem YOU UP2 artego. Receptura bez amoniaku je šetrnější k vlasům, je vhodná hlavně pro barvení tón v tónu. Obsahuje cenný arganový olej, který vlasy hydratuje a dodává jim lesk.

Neméně skvělá je barva bez amoniaku, parafenylenodiaminu a rezorcinu one60nine artègo. Kryje 100% šediny a je vhodná pro náročné zákaznice i zákaznice s citlivou pokožkou.

Tajný tip pro ostatní kolegy?

Tajné tipy mám hned dva.

Prvním je PARAMETR T – objemová trvalá. Musím podotknout, že jsem v zásadě odpůrcem tradiční trvalé. Tahle je ale absolutně šetrná k vlasům, bez amoniaku, a dá se použít i na lokální úpravu jednotlivých partií.

Druhým tipem je barevný pigmentový gel pro přímé použití My Color Reflex. Je to přípravek, který lze doporučit zákaznici na doma. Barva jí díky tomu déle vydrží, vlasy jsou krásné a zdravé, zákaznice ani kadeřník si nemohou víc přát.

artegohair.eu © 2024